sobota, 24 października 2015

Czy związek na odległość jest trwalszy ?

Witam !

Trochę zaniedbałam bloga :( Przepraszam, ale miałam tyle nauki, że siedziałam po nocach aby się wyrobić. Ale już wróciłam.W tym tygodniu miałam urwanie głowy sprawdzian z matematyki, który tak zepsułam, że gorzej się nie da. Na polski nauczyć się ok. 40 stron w zeszycie :( Ehhh życie :D
Ale co nas nie zabije to nas wzmocni :D Lecz post ma nie być moim narzekaniem tylko chciała bym poruszyć kwestię związków na odległość :)Każdy kogo się pytałam co o tym sądzi, odpowiadał mi, że to głupota faceta/dziewczynę powinno się mieć przy sobie w chwilach radości, ale i smutku. Że związki na odległość nie mają racji przeżycia.
Jednak ja uważam, że jeśli się kogoś kocha to przetrwa się wszystko :) Ja sama jestem w takim związku. Mój chłopak nie jest z mojego miasta. Mamy do siebie godzinę drogi. I mimo, że nie widzimy się codziennie to piszemy ze sobą i dzielimy się ze sobą radościami, smutkami :)
Znam taką parę, która jest ze sobą od 5 lat. On jest koszykarzem, a ona tenisistką.  Ona w Miami, a on w Koszalinie. I są ze sobą mimo takiej dużej odległości.
Ludzie mówią jak się nie widujecie to on cię może zdradzać, ale nawet jeśli jesteśmy z jednego miasta to nie mam pewności, że mnie nie zdradza. Zaufanie to podstawa udanego związku :)
Bez niego to jest bezsensu. Chociaż zależy to też od osób czy chcą tak żyć czy nie.


Miłość przezwycięży wszystko !


Rita Ora - Body on Me5 komentarzy:

 1. Świetny post!
  Zapraszam do nas na haul zakupowy :)
  Miło będzie nam jak nas zaobserwujesz(jeżeli nasz blog ci się spodoba)
  fashion--twins.blogspot.com

  Pozdrawiam kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny post. Osobiście uważam,że związki na odległość, to świetny sprawdzian, czy się kogoś naprawdę kocha.
  czekam na szybkiego nexta:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matematyka jest koszmarna! Nigdy tego nie lubiłam, całe szczęście, że jakoś udało mi się przetrwać te lekcje i zdać maturę. Teraz to tylko liczyć pieniądze, o ile jakieś zarobie studiując na kierunku humanistycznym i planując przyszłość własnie z czymś, co uznaje się za najmniej opłacalny biznes (chciałabym kraj, w którym znalazłoby się miejsce także dla humanistów.
  Trafiłaś z postem... Też jestem uwikłana w coś takiego, chociaż u mnie akurat odległość jest znacznie dłuższa niż godzina drogi. Jezu, godzina, to byłoby piękne życie. Ale masz całkowitą rację. W związkach najważniejsze jest zaufanie. I jeśli mamy je do drugiej osoby to nie powinno być tak źle. Chociaż ta niemożność spotkania się z ukochanym teraz, w tej chwili jest naprawdę dobijająca. I boli to jak cholera.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie na nowy post - troche związany z tym, o czym jest ten Twój :)
  http://somethingdiffernet-imagine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie! ovixx93.blogspot.com
  Oberwacja=obserwacja
  komentarz=komentarz

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że związki na odległość są możliwe i mogą być bardzo udane, ALE są też bardzo trudne i wymagające wielu poświęceń.

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się ten post?
Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz!
To daje ogromną motywację!
Odwiedzam każdego kto zostawia u mnie po sobie ślad!
Serdecznie dziękuję♥